RODZAJE I ZASADY WSPÓŁPRACY

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ PRODUKTOWĄ

Zostań naszym Dystrybutorem

Sprzedawaj wysokiej jakości produkty

Zarabiaj razem z nami!

EKSPOZYTORY W TWOIM SKLEPIE LUB HURTOWNI

REALIZACJA DOSTAW

Dostawy realizowane są maksymalnie w ciągu 48h od chwili złożenia zamówienia i zaksięgowania wpłaty na naszym koncie

Realizujemy wysyłki paczkowe jak i paletowe

Do wartości zamówienia doliczamy kwotę przesyłki zależnej od wagi i gabarytów przesyłki

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi jak Inpost, Pocztex, Pallex, DHL

Przy zamówieniach o wartości 2.000 netto wysyłki realizujemy GRATIS

SPRZEDAŻ INTERNETOWA

Jeśli posiadasz już sklep internetowy lub w najbliższym czasie planujesz sprzedawać w internecie to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Dołącz do nas i kupuj wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach – sprzedawaj i zarabiaj.  

DROPSHIPPING

Dropshipping to forma współpracy dla firm, które nie posiadają swojego magazynu lub nie posiadają wystarczającej ilości środków na zakup produktów. Z nami współpraca w modelu dropshipping jest jak najbardziej możliwa. Dropshipping polega na tym, że wystawiasz w swoim sklepie internetowym nasze produkty. Klient dokonuje zakupu u Ciebie i płaci Tobie. Następnie takie zamówienie wysyłasz do nas a my realizujemy je z wysyłką bezpośrednio do Twojego Klienta. Na Twoje życzenie do paczki możemy włożyć materiały marketingowe, Twoją wizytówkę lub inne materiały reklamujące Twój sklep internetowy.

PLIK XML

Aby ułatwić naszą współpracę, udostepniamy plik produktowy .xml niezbędny do zaimportowania naszych produktów w Twoim sklepie internetowym. Pilk produktowy .xml zawiera wszystkie nasze produkty z opisem i zdjęciami. Jedyne co musisz uzupełnić to % Twojej marży, która zostanie doliczona do Twojej ceny zakupu u nas.

Czy masz dodatkowe pytania?